V tomto předvánočním čase jsme si pro Vás připravili speciální nabídku Matcha Latte a čaj Sladký Advent. Zastavte se k nám posedět a ochutnat něco nevšedního.

Známka č.1 na pohlednici Oriental Lounge

MATCHA LATTE

SLADKÝ ADVENT

Pro zahřátí u nás v Oriental Lounge V nabídce také další čaje Sencha Wintertime, Nepal Masala, Hot Chocolate, Skořicový, Mandlový...

V nabídce máme také spousty dalších vánočních čajů a vonných tyčinek k zakoupení


Írán 1 Írán 2

„Írán je kontroverzní země s přísným islámským režimem a nemá ve světě nálepku destinace, do které by se lidé zrovna hrnuli. A upřímně? Je to škoda… Zažil jsem ruch hlavní metropole, pokusil se vyškrábat na nejvyšší kopec v zemi, podíval se k moři, přespal v poušti, poznával města a jejich památky.“

Známka č.1 na pohlednici Oriental Lounge

Přednáška

Írán

25.11.2021 v 17:30

Přednáší Michal Štěpánek


Zažijte biblický Izrael a orientální Jordánsko jako z Indiana Jonese nebo Marsu. Ještě donedávna byly obě země snadno přístupné. Co je třeba pro vstup, jaká jsou bezpečnostní opatření, kolik co stojí, na co se připravit. Je bezpečné cestovat na vlastní pěst, s dětmi? 

Známka č.1 na pohlednici Oriental Lounge

Přednáška

Izrael / Jordánsko

9.11.2021 v 17:30

Přednáší Hana Machalová

Izrael Jordánsko

Krásy Mexika Krásy Mexika

Po dlouhé odmlce v pořádání našich cestovatelských přednášek se vrhneme rovnou do Mexika. Nebude chybět ani tradiční mexické pivo Corona a tradiční tacos k zakousnutí!

Známka č.1 na pohlednici Oriental Lounge

Přednáška

Krásy Mexika

úterý 19.10. od 17:30

Přednáší Carol & Deny

Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/24983-krasy-mexika

Na přednášce se dozvíte, jaká místa při cestě do Mexika rozhodně připsat na svůj itinerář. Společně se podíváme na ostrov Isla Contoy, Isla Mujeres, do Cancúnu, Playa del Carmen a na další krásná místa. Nevynecháme ani mayské pyramidy, šamany a posvátné jeskyně.


Před dvěma lety jsme v Ostravě otevřeli Oriental Lounge, kde jsme vyjma klasické nabídky pořádali cestovatelské přednášky, hudební vystoupení, vzdělávali v oblasti čaje a pořádali čajové degustace. Peníze nám pomohou překonat současná vládní opatření.

Známka č.1 na pohlednici Oriental Lounge

Podpořte nás na Hithitu

a vyberte si odměnu!

přispět můžete do 11.5.

Oriental Lounge

Čajovna Oriental Lounge Workshopy v čajovně Oriental Lounge

Jsou to dva roky, co jsme v Ostravě otevřeli cestovatelský klub a čajovnu Oriental Lounge, která se pravidelně během festivalů a dalších hudebních a kulturních akcí proměňovala na festivalovou čajovnu. Před propuknutím pandemie onemocnění COVID jsme hostům nabízeli čaje z celého světa, ochutnávku současné čajové gastronomie nabídkou čajových drinků a čaje spárovaného s lehkými jídly, a především jsme pořádali pestré spektrum cestovatelských přednášek, hudebních vystoupení a workshopů nebo degustací zaměřených na práci s čajem. Rádi bychom naši čajovnu a činnost udrželi i do budoucích let, a proto jsme vytvořili tyto odměny výměnou za vaši podporu.

Příspět můžeta a více informací se dozvíte pod odkazem: https://www.hithit.com/cs/project/9680/podporte-cajovnu-a-cestovatelsky-klub-oriental-lounge


Telefon Oriental Lounge
Email Oriental Lounge
Otevírací doba Oriental Lounge
Logo Tripadvisor - Oriental Lounge
Logo Facebook - Oriental Lounge
Logo Instagram - Oriental Lounge