Informace pro přednášející

Cestujete a chcete se o své zážitky podělit s ostatními v našem cestovatelském klubu a čajovně? Pak jsme jedině rádi a s radostí obohatíme vaše vyprávění chuťovým zážitkem! Přednášet můžete veřejně pro všechny se zájmem o váš příběh, tak také soukromě pro vaše přátele cestovatele i necestovatele.

Veřejná přednáška v Oriental Lounge - aktuální nabídka přednášek v prodeji na: www.smsticket.cz

Naše čajovna nabízí cestováním prodchnutý prostor s technickým zázemím v podobě projektoru, plátna nebo velké televize. Kapacita prostoru je cca 30 až 40 míst v závislosti na uzpůsobení sezení. Základní (doporučované) vstupné je stanovené na 99,- (případně se lze domluvit na jiné částce). V rámci vstupného od nás dostanete 65 % z vybrané částky. Zbylých 35 % jsou režie na poplatky za prodej vstupenek a DPH. Při 40 obsazených místech to je min. 2340,-. V případě nenaplnění kapacity čajovny garantujeme přednášejícícmu honorář ve výši 1200,-. S každým přednášejícím bude předem sepsána smlouva o řečnickém výkonu. Honorář vyplatíme u živnostníků na základě faktury a u fyzických osob výdajovým dokladem a to buď v hotovosti, nebo převodem po ukončení výkonu. Případnou daň z přijatého honoráře si přednášející přiznává sám u příslušného úřadu. Přednášku je možné naplánovat vždy v odpoledních hodinách ve dnech pondělí až čtvrtek s ukončením nejpozději o 21. hodině. Po předchozí domluvě vaši přednášku rádi tematicky obohatíme např. degustací čajů nebo tradičním jídlem / nápojem. Z vaší strany budeme potřebovat k propagaci přednášky její název, popis a několik vámi pořízených fotografií. V rámci propagace bude událost vyvěšena na našich FB a webových stránkách, na portálu ostravainfo.cz, kudyznudy.cz a v rámci možnosti on-line nákupu lístku také na portálu smsticket.cz. Veškeré náklady spojené s výše uvedenou propagací a odvod DPH jdou za námi.

Soukromá přednáška v Oriental Lounge

Rádi vám nabídneme prostory čajovny a technické zázemí pro uskutečnění soukromé přednášky pro váš okruh přátel a známých. Podmínkou pro uskutečnění takovéto přednášky je minimální výše útraty, která činí 2500,- s DPH. Není totiž možné z naší strany zarezervovat celý prostor a obsluhu pro několik přátel při popíjení konvičky čaje. Pokud bude výše vaší útraty nižší, bude nutné částku po skončení přednášky doplatit.

Zdarma se u nás můžete domluvit na zpřístupnění technického zázemí pro promítání fotografií a videí z cest přátelům a známým, pokud nebudete potřebovat rezervovat celý prostor a vše proběhne v rámci naší běžné otevírací doby.

Domluvit si přednášku můžete zprávou na e-mail: lounge@oriental.cz nebo telefonicky na čísle: 777 788 872.

Oriental lounge příspěvek - Informace pro přednášející, obrázek č.8
Oriental lounge příspěvek - Informace pro přednášející, obrázek č.9

Jahu Řezníčková - Ginger Thunder

Cestovatelka, kterou baví vzít každou příležitost, co kolem sebe vidí, za pačesy - vylézt na jakoukoli střechu v okolí, roztancovat restauraci, lézt na stožáry, do podzemí, do starých baráků, tunelů, naučit se vařit místní jídlo, stopovat lodě, policajty, hasiče, ambulance, vlaky, letadla.

Prozkoumává jeskyně i hory, chce si stopnout tank a projet se na pštrosovi. Jezdila na zip line i na kole na provaze nad kopci na Filipínách. Dojila ovci v Řecku a zkusila jsem si chvíli rybařit. Dobrovolničila jsem jako učitelka angličtiny v Africe a zažila tam blesk metr ode mě i tornádo. Více o cestovatelce: http://gingerthunder.cz/

Oriental lounge příspěvek - Jahu Řezníčková - Ginger Thunder, obrázek č.3
Oriental lounge příspěvek - Jahu Řezníčková - Ginger Thunder, obrázek č.4


Tereza Huclová - Zažít Maroko

Tereza prožila několik let v Maroku a zamilovala si tamní přírodu, lidi i humor. Specializujie se na vytváření originálních zájezdů a na společných cestách lidem ukazuje, že v Maroku toho lze zažít nepopsatelně víc než jen navštívit památky vyjmenované v cestovních průvodcích. Více o cestovateli: https://www.zazitmaroko.cz/

Oriental lounge příspěvek - Tereza Huclová - Zažít Maroko, obrázek č.2
Oriental lounge příspěvek - Tereza Huclová - Zažít Maroko, obrázek č.3

Vladimír Váchal

Nadšený cestovatel, fotograf a milovník Blízkého východu, který poprvé navštívil v roce 2007 a od té doby se do této oblasti pravidelně vrací, zejména pak do Íránu. Přestože navštívil řadu jiných zemí, např. Bhútán, Bolívii, Maroko, Guatemalu, KLDR či Arménii, Írán ho zaujal natolik, že se rozhodl strávit několik měsíců studiem perského jazyka na institutu Dekhoda v Teheránu. Má bohaté zkušenosti s průvodcováním po Íránu, plynně ovládá perský jazyk a doprovází české firmy na jejich obchodních cestách do Íránu z pozice tlumočníka. Více o cestovateli: http://vachalvladimir.cz/

Oriental lounge příspěvek - Vladimír Váchal, obrázek č.2
Oriental lounge příspěvek - Vladimír Váchal, obrázek č.3


Jolana Heklová

Jolana se dlouhodobě věnuje studiu asijských kultur a gastronomie. Podnikla opakovaně řadu pracovních i soukromých cest do Japonska, Číny, Hongkongu, Jižní Koreje, Thajska, Indonésie a Vietnamu. Při svých cestách se zaměřuje na gastronomii, absolvuje kuchařské kurzy a vyhledává tradiční řemesla. Podílí se na odborných korekturách kulinářských knih a je specialistkou na multikulturní vzdělávání v asijských společnostech.

Oriental lounge příspěvek - Jolana Heklová, obrázek č.2
Oriental lounge příspěvek - Jolana Heklová, obrázek č.3

Telefon Oriental Lounge
Email Oriental Lounge
Logo Tripadvisor - Oriental Lounge
Logo Facebook - Oriental Lounge
Logo Instagram - Oriental Lounge